info@kuantumyayinlari.com
info@kuantumyayinlari.com

HAKKIMIZDA

Kuantum Yayınları, ÖSYM ve MEB’in 2018 yılında başlattığı köklü değişimle bilişsel beceri ve bilgi hakimiyetine odaklanan yeni sınav sisteminde karşılaşacağı senaryolara hazırlıksız bir neslin yolunu aydınlatmak amacıyla yayıncılık serüvenine başlamıştır.

Öğretim programlarını esas alarak; seçkin yazar kadromuz, dizgi ve tasarım ekibimizle her öğrencinin seviyesine uygun olarak ürettiğimiz yayınlarımızla Türkiye’nin hemen her noktasına ulaşarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

5. Sınıftan üniversiteye hazırlık dönemine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren yayınlarımız, öğrencilere; probleme ve yaratıcı düşünceye dayalı öğrenme, okulda ve sınavlarda başarıyı en üst düzeye taşıma gibi konularda destek olmak için yeni öğretim metotlarıyla hazırlanıyor. Kuantum Yayınları olarak çıkardığımız her üründe öğrencilerin konuyu kavramasını kolaylaştırma ve onları sınava bir adım daha yaklaştırma gayretiyle var gücümüzle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Güncel içerikleri, sözel ve sayısal beceri temelli soruları ile öğrencilerin sınav anında karşılaşacakları tüm ihtimallere hazırlıklı olmalarını sağlayan Kuantum Yayınları, öğretmen ve öğrencilerin en büyük yardımcısı olarak eğitime yön vermeye devam edecektir.